• Poradenstvo

• Niekedy nastane situácia, keď je dobré s niekým sa poradiť. Ponúkame Vám možnosť poradiť sa s odborníkmi, ktorí môžu vniesť nadhľad do Vašej situácie. Naša škola disponuje skúsenou výchovnou poradkyňou, školskou psychologičkou a špeciálnou pedagogičkou. Sme tu pre všetkých, ktorí potrebujú našu pomoc a sú jej otvorení. Našou úlohou je poskytnúť odbornú pomoc a podporu hlavne žiakom a rodičom, tiež podporu učiteľom, podieľať sa na výchove a vzdelávaní žiakov podľa ich individuálnych potrieb, spolupracovať s poradenskými inštitúciami a inými odbornými pracoviskami pri zabezpečení starostlivosti o žiakov.

Obráťte sa na nás, ak potrebujete poradiť, pomôcť

• pri ťažkostiach žiakov s učením
          • pri výchove a vzdelávaní žiakov so ŠVVP a individuálne začlenených žiakov so ŠVVP
          • pri riešení náročných výchovných situácií