• 2017/2018

        • 9.5. Okresné kolo v malom futbale - mladší žiaci

          3. miesto


          máj Celoslovenské finále Minibasketshow žiakov 3.-4.ročníka

          2. miesto


          2.5. Majstrovstvá SR v stolnom tenise chlapcov

          7. miesto


          apríl  Krajské kolo v gymnastickom 4-boji

          Kategória A:

          Chlapci 2. miesto


          27.3. Okresné kolo v gymnastickom 4-boji

          Kategória A:

          Chlapci 3. miesto

          Dievčatá 4. miesto

          Kategória B:

          Chlapci 1. miesto

          Dievčatá 4. miesto

          Kategória C:

          Chlapci 3. miesto

          Dievčatá 3. miesto


          6.3. Krajské kolo v stolnom tenise žiakov - 1. miesto

          (E. Kuteš, R. Zemenčík 9.B, R. Kuteš 6.B, S. Kudlička 9.C)


          13.12. Okresné kolo v streľbe zo vzduchovky - 4. miesto

          (Godžáková 8.C, Kmeť 7.B, Vinc 5.A)


          8.12. Okresné kolo v stolnom tenise žiakov - 1. miesto

          (E. Kuteš, R. Zemenčík 9.B, R. Kuteš 6.B, S. Kudlička 9.C)


          28.11. Krajské kolo vo vybíjanej najmladších žiakov (3.- 4. ročník) - . miesto

          ( Almáši, Gašpar, Arpášová, Gošenicová, Chromek, Lubeck, Novotný, Šmidáková, Račák, Vigašová, Zlocha, Žitniaková)


          27.10. Okresné kolo vo vybíjanej najmladších žiakov (3.- 4. ročník) - 2. miesto

          ( Almáši, Gašpar, Arpášová, Gošenicová, Chromek, Lubeck, Novotný, Šmidáková, Račák, Vigašová, Zlocha, Žitniaková)


          18.10. Okresné kolo v badmintone žiačok: 4. miesto (Ďurianová, Jurášová 8.C)


          17.10. Krajské kolo v cezpoľnom behu

          Kat. žiačky ZŠ:

          2. miesto - Godžáková(8.C), Messerschmidtová, Cibulová(8.B)

          Jednotlivkyne: 2. miesto Messerschmidtová(8.B)


          10.10. Okresné kolo v cezpoľnom behu

          Kat. žiačky ZŠ:

          2. miesto - Godžáková(8.C), Messerschmidtová(8.B), Šimková(6.C)

          Kat. žiaci ZŠ:

          10. miesto - Godžák(7.B), Ivanič, Terem(8.C)


          4.10. Horehronské hry v atletike

          Mladší žiaci

          60M:

          2. T. Zacharovský(8.A) 8,47

          1000M:

          9. Š. Godžák(7.B) 3:26.2

          20. A. Čavojský(7.B) 3:57,8

          Skok do diaľky:

          3. T. Zacharovský 448 cm

          4. Š. Godžák 441 cm

          1000M chôdza:

          3. F. Kresťanko(6.A) 4:53.9

          Mladšie žiačky:

          300M:

          23. N. Kádašiová(7.B) 59,0

          600M:

          2. N. Messerschmidtová(8.B) 1:48,6

          Skok do diaľky:

          2. N. Messerschmidtová 430 cm

          14. N. Kádašiová 371 cm

          Starší žiaci:

          60M:

          36. S. Kudlička 8,54

          800M:

          9. T. Ivanič(9.B) 2:35,3

          Staršie žiačky:

          300M:

          8. T. Godžáková(8.C) 50,0


          Európsky týždeň športu

          Plavecká štafeta 4x100M (Ciglerová 9.A, Bohušová 5.B, Terem, Vetrák 8.C) - 11. miesto

          Biatlon ml. žiaci - Babiak(4.C) 3. miesto

                                           Račák(4.C) 8.miesto

                     ml. žiačky - Ivaničová(4.C) 2. miesto

                                           Vigašová(4.C) 8. miesto

                     st. žiaci - Godžák(7.B) 2. miesto

                                       Cigler(7.A) 4. miesto

                     st. žiačky - Godžáková(8.C) 1. miesto

                                          Messerschmidtová(8.B) 6. miesto