• 2019/2020

        • 3.12. Regionálne kolo Minibasketshow - 1. miesto


           

          28.11. Okresné kolo v stolnom tenise žiakov

          1. miesto (Kuteš, Kúdela 8.B, Kohút 8.C)


          20.11. Krajské kolo v šachu

          1. miesto družstvo (Mikušová 6.A, Mikuš, Strapec 4.A, Ďurovka 4.B, Strapec 2.D)

          2. miesto Mikušová

          3. miesto Ďurovka


          21.11. Okresné kolo vo futsale

          2. miesto (Koka, Bačík 9.B, Švantner 9.C, A. Bubelíny, Steiniger 7.C. M. Bubelíny 8.B, Chromiak 8.A)


          November - Okresné kolo v basketbale

          Chlapci - 1. miesto (Heinz, Krestianko, Boleček, Chromiak 8.A, Krátky, Petráš 5.B, Venglarčík 5.A, Zlocha 6.A)

          Dievčatá - 2. miesto (Vatalová 9.B, Gregorová 8.A, Šuhajdová, Hrmová 8.B, Mikušová 7.A, Šmidáková 6.A, Petrovičová 6.B, Gonšenicová, Vigašová 6.C)


          6.11. Okresné kolo v šachu

          Družstvo ZŠ - 1. miesto

          Jednotlivci:

          2. miesto Strapec 4.A

          4. miesto Ďurovka 4.B

          5. miesto Mikuš 4.A

          Dievčatá:

          3. miesto Mikušová 7.A


          15.10.

          Okresné kolo v badmintone žiakov(Ďurian7.A, Francisci 8.C) - 3. miesto


          2.10. Horehronské hry v atletike

          Ml. žiaci

          60M

          6. Krchňavý(5.C) 8,80 s

          Skok do diaľky

          6. Krchňavý 414 cm

          1000M

          2. Hadžega(8.A) 3:13,21 min

          12. Bubelíny(7.C) 3:35,23 min

          Hod kriketovou loptičkou

          1. Kúdela(8.B) 56,70 m

          Ml. žiačky

          150M

          9. Ivaničová(6.C) 23,44 s

          14. Zubáková(6.C) 24,51 s

          Skok do diaľky

          15. Ivaničová 357 cm

          St. žiaci

          60M

          33. Benedek(9.C) 8,53 s

          45. Popp(8.B) 8,88 s

          1000M chôdza

          2. Krestianko(8.A) 4:14,27 min


          1.10. Okresné kolo v cezpoľnom behu žiakov ZŠ

          Chlapci - (Bačík, Račák, Vigaš) - 8. miesto

          Dievčatá - (Ivaničová, Zubáková, Šimková) - 4. miesto


          27.9. Plavecká štafeta žiakov ZŠ

          Mladší žiaci - 5. miesto

          Starší žiaci - 5. miesto


           

    • Kontakty

      • Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica
      • skola@zsdumbb.sk
      • babiak@zsdumbb.sk
      • 048/4141587,mobil 0907 899731
      • Ďumbierska 17, 97411 Banská Bystrica
      • 35677686
      • tel.: 048/4177426 (e-mail ŠJ: oravcova@zsdumbb.sk )
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje