• Ocenenie nášho žiaka a pani učiteľky v rámci EYOF 2022.

• V rámci EYOF 2022 a školského programu OVEP - Olympijská výchova pre školy boli ocenení aj náš žiak Alexander Šajban a p. u. Katarína Striešová. Alex bol ocenený za svoju fotografiu v medzinárodnej fotografickej súťaži Spirit of fair play. P. učiteľka Striešová bola ocenená SOŠV za budovanie pozitívneho vzťahu k telesnej výchove, pohybovým aktivitám a k športu u detí a mládeže. Obom gratulujeme!

• Naši žiaci a učitelia na EYOF-e 2022.

• V piatok 29.7.2002 sme sa aktívne do EYOF-u zapojili aj my. Navštívili sme atletiku a povzbudzovali našu zlatú tenistku. Stretli sme mnohých športovcov, s ktorými sme sa aj spoločne naobedovali, navštívili sme Chill zónu, kde sme sa zahrali, zasúťažili, preverili naše vedomosti ohľadne fair play, dopingu, enviro tém, atď. Tiež sme sa dozvedeli veľa nových zaujímavostí zo sveta športu a speakovali so zahraničnými športovcami pri plnení úloh a získavaní olympijských odznačikov. Poobede sme sa presunuli do Fun zóny pod pamätník, kde sme prezentovali našu partnerskú krajinu - Litvu. Ďakujeme za možnosť byť súčasťou takejto skvelej akcie a možnosť zažiť mnoho skvelých zážitkov.