• EKOOLYMPIÁDA

• V mene Slovenského olympijského a športového výboru a OZ Planet Lover bola v rámci programu OCEP zorganizovaná celoslovenská Ekoolympiáda, ktorej sa zúčastnili aj žiaci našej školy. Išlo im to skvele a z 1200 detí z celého Slovenska sa 3 žiaci zo 6.A prebojovali do celoslovenského finálového kola. A oplatilo sa, žiaci vybojovali : 1. miesto - Lukáš Strapec, 2. miesto Alexander Mikuš a 11. miesto Evka Töröková. Všetkým patrí veľká gratulácia. Celkový víťaz Lukáš Strapec si prevzal cenu osobne z rúk prezidenta Slovenského olympijského a športového výboru pána Antona Siekela. Hlavnou cenou je špeciálna exkurzia do sídla Medzinárodného olympijského výboru v Lausanne vo Švajčiarsku.

•  Kaufland - Moja záhradka
          • Kaufland - Moja záhradka

• 2.B trieda sa zapojila do súťaže Kaufland - Moja záhradka. Vypestovali sme rastlinky zo semienok a nafotili ich. Ďalej sme mali nakresliť obrázok našej najkrajšej rastlinky a niečo k nej napísať. Vďaka tomu sme vyhrali pre školu 3 drevené vyvýšené záhony.